Kaş Şekillendirme

Kaş Şekillendirme

 Kaşlarınızı vurgulamak ve kusursuz bir biçime kavuşması için kaşlarınızı Tuana Güzellik Salonu'nda kaş uzmanı estetisyenimize teslim edeceksiniz. Ayrıca kirpikleriniz için kıvırma makinası ve rimelden kurtulun. Gür, sağlıklı, uzun ve formda, özgürce kıvrılmış kirpiklere sadece 30 dakikada kavuşabilirsiniz.Ayrıntılı bilgileri, Kaş Şekillendirme ana katagorisinin alt başlıklarından inceleyebilirsiniz. Tuana Güzellik Salonumuzda kaş,kirpik boyama,kirpik perma ve kirpik ekleme yapılmaktadır. 

Yüzüne en çok yakışan kaşla güzelliğini vurgulamak isteyen kadınlar, Tuana Güzellik Salonu kaş uzmanı tarafından şekillendirilen kaşıyla, eşsiz bir deneyim yaşıyor. Solgun renkli kaşlarından şikayetçi olanlar, kaşındaki boşlukları her gün doldurmaktan sıkılanlar ya da daha belirgin kaşlara sahip olmak isteyenler, Tuana Güzellik Salonu’nun kaş boyama hizmetiyle kaşının rengini belirginleştirip, doğal kavisini vurgulayan mükemmel kaşlara kavuşabiliyor. Brow Bar’da yapılan takma kirpik uygulaması ise kadınları diledikleri dolgun ve uzun kirpiklere kavuşturuyor. Tam kirpik veya daha doğal bir görünüm sunan tek tek kirpik takma işlemleriyle, artık hayaller gerçek oluyor.

Yüz simetrisi ve dengesi kaşlarla kurulur. Kaşlar yüzün karekteristik görünümünde çok önemli rol oynar. İyi biçimlendirilmiş kaşlar yüzün dengesini kurar. Kaşların doğal biçimleri her zaman mükemmel olmayabilir. Bu nedenle işin uzmanı cımbız yardımıyla kişiye yakışan en uygun kaş stilini belirleyerek, yüzde hoş bir ifade yaratır.İki kaşın arasındaki mesafe gözünüzün uzunluğuyla eşit olmalıdır. Bu mesafenin az veya çok olması ifadeyi bozar. Günümüzde daha doğal ve kalın kaşlar daha fazla beğenilmektedir. Kaşlarda ki seyrekliği kaş kalemi ile doldurulup bütünlük sağlanır.  Güzellik merkezimizde ölçülü kaş alımı uygulaması büyük titizlikle yapılmaktadır. Sizleri Antalya'nın güzellik noktası Tuana Güzellik Salonu'na bekliyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ


ZİYARETÇİ DEFTERİ

site de yenilenmiş
hayırlı olsun, çok hoş oolmuş:))

hatice 10 Aralık 2017

sade, temiz, mütevazi bir salon...
ama asıl önemli olan şey işlevi tabi.
rukiye hanım bu işin ehli, kime nasıl bir uygulama yapacağını bilen, sonuç odaklı çalışan bir uzman.
ben çok memnun kaldım ve tüylerimden kurtuldum. bayanlara burayı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
ayrıca rukiye hanıma teşekkür ederim.

zehra 9 Aralık 2017

iyiki varsın rukiye abla
seni çok seviyorum.

sena dağ 5 Aralık 2017

arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım benim için sonuç almış biri önemliydi.ve şimdi bende iki öğretmen arkadaşımı tanıştırdım.rukiye abla özverili ve güleryüzlülüğüyle bazen bir abla bazen akıl danıştığım bir dost ve tabi ki en güzel güzellk uzmanımız teşekkürler ablacım seni çok seviyorz

Nuray Göcek 25 Kasım 2017

lazer epilasyonla ilgili araştırma yaparken rastlayıp önce telden arayıp bilgi aldım.sonra ziyarte edip yüzyüze görüştüm.tuana güzellik Rukiye hanım görüştüğüm 5. merkezdi.rukiye hanımla görüştükten sonra görüşmek istediğim diğer 4 merkezle daha görüşüp karar vereceğimi söyleyerek ayrıldım.dışarı çıktığım da başka bir yerle daha görüşmek istemediğimi farkettim.ve Rukiye hanımı rayıp başlamak istediğimi söyledim ve randevu oluşturdum.şu an 3. seansım uygulandı.samimiyeti ve profesyonelliğiyle Rukiye hanıö iyi ki sizi tanıdım teşekkürler..

Duygu özmen 25 Kasım 2017

valla bayanlar...
tabi herkes gibi bende tedirgindim önceden. acaba zararı olur mu, bir yerim yanar mı, kandırıl mıyım vs...
bayağı araştırdım ve tuanaya geldim. Rukiye hanımla tanıştım. beni çok çabuk ikna etti. zaten gelirseniz görürsünüz. çok tatlı bir bayan. epilasyona başladık ve yaklaşık 10 sean sonra epey bir başarı sağladık.
Rukiye hanım güvenilir, işinde uzman ve çok sevecen bir kadın. şiddetle tavsiye ederim.

fatma ceylan 3 Kasım 2017

selam rukiye abla:))
ben sadece seni çok sevdiğimi ve beni pürüzsüz bir cilde kavuşturduğun için teşekkür etmek istediğimi söylemek için yazdım.
canım ablam sen çok sağol:))

dilan kaya 20 Eylül 2017

dördüncü seansımdan çıktım.
şimdiden tüylerimin yarısından fazlasından kurtulmuş gibiyim.
bu gidişle bir kaç seansta biter inşallah.
bu kadarnı beklemiyordum doğrusu.
çok mutluyum. teşekkürler.

sultan 27 Haziran 2017

Biz kadınların güvenerek gidebileceği bir epilasyon salonu.
Kendinizi Rukiye hanıma bırakın, gerisini o halleder.

şenay yılmaz 10 Mayıs 2017

10 seansta sonuca ulaştım ve kıllarımdan kurtuldum.
teşekkür ederim.

Ayşegül 19 Şubat 2017

sıcak bir işletme
rukiye hanım size gerekli bilgileri veriyor ve endişelerinizi gideriyor.
sonrası sabırla her ay zamanında seanslarınıza gelerek sonuca ulaşmak.
bu kadar işte:))
teşekkürler Tuana...

Ayla Akın 15 Ekim 2016

Lazer epilasyona geliyorum.Gelmeden önce bende çok araştırmıştım hatta bu sitedeki yorumları okudum ve abartı bulmuştum,buraya gelince anladım.Rukiye hanımın pozitif enerjisi,işine hakimiyeti,sabrı,insancıllığı mükemmel.Diğer merkezler 10 seanstan fazla yapmıyorlar biter diye.Ama herkesin vücut yapısı farklı 10 seansta bitmeyebiliyor işte Tuana bitirme garantisi veriyor,artık kaç seans sürerse.Daha önce bitmek üzereydi fakat hamile kaldım bıraktık.Tekrar başlayana kadar tüyler yine çıktı.Şu an devam ediyorum 13. seansı geçti fakat bitirmeden bırakmıyorlar :) Tuana parasal kaygı gütmüyor müşteri memnuniyeti ön planda.Artık her ihtiyacım için gelebilecek sıcacık bi salonum oldu.Kimse pahalı salonlara aldanmasın ben çok araştırdım, uygun fiyata herkes Tuanaya gözükapalı gelebilir.Farkı benim gibi görünce anlar.Ve bu işletme sakın Rukiye hanımı kaybetmesin :) :D

Nur 24 Mart 2016

Lazer epilasyona geliyorum.Gelmeden önce bende çok araştırmıştım hatta bu sitedeki yorumları okudum ve abartı bulmuştum,buraya gelince anladım.Rukiye hanımın pozitif enerjisi,işine hakimiyeti,sabrı,insancıllığı mükemmel.Diğer merkezler 10 seanstan fazla yapmıyorlar biter diye.Ama herkesin vücut yapısı farklı 10 seansta bitmeyebiliyor işte Tuana bitirme garantisi veriyor,artık kaç seans sürerse.Daha önce bitmek üzereydi fakat hamile kaldım bıraktık.Tekrar başlayana kadar tüyler yine çıktı.Şu an devam ediyorum 13. seansı geçti fakat bitirmeden bırakmıyorlar :) Tuana parasal kaygı gütmüyor müşteri memnuniyeti ön planda.Artık her ihtiyacım için gelebilecek sıcacık bi salonum oldu.Kimse pahalı salonlara aldanmasın ben çok araştırdım, uygun fiyata herkes Tuanaya gözükapalı gelebilir.Farkı benim gibi görünce anlar.Ve bu işletme sakın Rukiye hanımı kaybetmesin :)

Feray Kocadurmuş 23 Mart 2016