Antalya Sir Ağda Yapan Yerler

Antalya Sir Ağda Yapan Yerler


 Antalya Sir Ağda, istenmeyen tüylerden arınmak, kurtulmak için kullanılan yapışkan çeşitli bir maddedir. Vücut bakımı için bayanların kıllarından kurtulma ve çok uzun süreli temizliğe sahip olması, aynı zamanda kıl köklerinin incelmesini sağlayan bir ürüne ihtiyaç duymasından dolayı en çok tercih ettikleri temizlik maddesidir ağdalar. Ağda %100 doğal olan çam reçinesinden yapılarak, ısıtıldıktan sonra eriyen ve akışkan hale gelen ağda yapılacak bölgeye yapıştırıp hızlı bir şekilde çekmek suretiyle uygulanan bir bakım ve temizlik yöntemidir. Diğer temizlik yöntemlerine göre oldukça güvenilir ve özel bir durum söz konusu değil ise tamamen sağlığa zararsız olduğu kadar aynı zamanda da kıl köklerini zayıflatıp, işlem sırasında da ölü hücreleri de temizleyerek doğal peeling de sağlayarak batıklar içinde oldukça faydalı olduğu söylenmektedir. Teninizin hassasiyeti ve uygulama bölgesine göre, ağda çeşitleri vardır. Hatta kokularını bile zevkinize göre seçebileceğiniz farklı aromalarda ağdalar bulunmaktadır. 

 Ağdalar, kişiden kişiye değişen cilt farklılıkları nedeniyle her kişiye uygun, farklı içeriklere sahip ağda çeşitleri mevcuttur. Kokusu, etkisi ve ciltte oluşabilecek ufak tefek sorunları önlemesi için içeriğe göre tercih edilerek daha uygun bir şekilde kullanıma sunulabilmektedir. Bacak bakımı için kullanılabilecek ağda sir ağda ve çam ağdası olabilir. Çam ağdası da diğer ağdalar gibi herhangi bir zarar vermezken, sir ağda da diğer ağdalar gibi tüyleri kökünden aldığı ve kullanımı kıl köklerinin daha çabuk zayıflamasına neden olarak işlem uygulama süresini her seferden sonra daha da uzatabilmektedir. 

 Sir ağda, kullanımı epilasyondaki en etkili yöntemlerin başında ve en sağlıklısıdır. Ayrıca bikini bölgesi için ağda ya da ağda bantları mevcutken, koltuk altı, yüz ve bıyık bölgesi için de farklı ve bölgesine göre daha uygun hassasiyete sahip ağda çeşitleri mevcuttur. Yüz ve bikini bölgesi için kullanılacak ağdalar diğer ağdalara göre çok hassas olup ve daha antialerjik iken, kol ve koltuk altı, bacaklar için kullanılacak ağda diğerlerine göre daha az hassasiyet taşımaktadır.  

 Sir ağda, klasik ağda gibi şeker içermediğinden tüyleri beslemez ve tüy köklerini zayıflatır. Doğru ve düzenli kullanım sonucu başarılı sonuçlar vermektedir. Zamanla tüyleri azalttığından, çoğu bayan tarafından sir ağda diğer ağdalara göre daha çok tercih edilmektedir.

 Antalya Sir Ağda yapan güzellik salonları arasında Tuana Güzellik salonu olarak deneyimli ekibimiz ve en uygun fiyata Antalya’da sir ağda, Antalya Lazer Epilasyon yapmaktayız. Sizler de sir ağda için bize başvurduğunuzda cilt yapınıza uygun olarak Antalya Sir Ağda yapma işlemini gerçekleştirebiliriz. Antalya sir ağda yaptırma konusunda bizi tercih eden müşterilerimizin 10’da 9’u aldıkları hizmetten memnun olarak ayrılmışlardır. Sizler de bu kaliteden faydalanmak istiyorsanız iletişim bölümünde bulunan numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alabilirsiniz.