Antalya Lazer Epilasyon

Antalya Lazer Epilasyon


Lazer epilasyon ne işe yarar?
 Çoğu kişi istenmeyen tüylerinden kalıcı ve sorunsuz olarak kurtulmak ister. Bu durumda lazer epilasyon ile tedavi kullanımı çoğunluktadır. Lazer epilasyonda kullanılan lazer ışığıyla verilen dalga boyları pigmentler tarafından emilir. Sadece kıl kökünü etkileyerek onu yakmaya ve kalıcı olarak yok etmeye çalışır. Hem acısız kişiyi yormadan yapılan lazer epilasyon hızlı ve sağlıklı bir yöntem olarak bilinmektedir. Bu yüzden çoğu bayan olmak üzere erkekler de istenmeyen tüylerinden kurtulmak için lazer epilasyonu tercih etmeye başlamıştır.

Antalya lazer epilasyon yaptırmanın zararı var mıdır?

 Lazer ile verilen ışıkların vücuda röntgen kadar zararı yoktur. Röntgen yani x-ray ışını vücuda fazla zararlı etkisi olduğundan kanser yapabilir. Fakat lazer ışığı vücuda zarar vermez. Sadece kıl köküne işlem yapar.

 Antalya lazer epilasyon yaptırılacağı zaman deneyimli ve Sağlık bakanlığı tarafından denetimleri tam olarak yapılan bir merkez seçilmelidir. Çıkar amaçlı, bilinçsiz uygulamalar yapan ve uzman kadroya sahip olmayan merkezler yaptıkları işlemler sonucu kişiye zarar verebilirler.

 Uzman kişiler tarafından yapılmayan lazer epilasyon güvenilir olmaz. Her kişinin cilt rengi, kıl tipi farklıdır. Eğitimini almış ve bu konuda uzman kişiler böyle farklılıklar da hangi cihazın ne tür ciltte ve kıl tipinde nasıl kullanılması gerektiğinin bilincinde olur. Kişinin özelliklerine göre uygulanan lazer ışığı dozlarının dikkatle belirlenmesi gerekir. Yanlış verilen dozlar, az olursa seans sayısının değişmesine neden olurken fazla olursa cilt üzerinde yanıklara ve kalıcı lekelere neden olur. Bu yüzden lazer epilasyon işlemini hafife almadan uzman birine yaptırmalısınız.

Lazer epilasyon yaptırırken dikkat edilmesi gereken maddeler şunlardır;
•Lazer epilasyonu ne tür bir merkezde yaptırdığınız,
•Bu işlemi yapacak olan kişinin uzman olup olmaması,
•Cilt yapınıza uygun lazer epilasyon cihazlarının kullanılması,

 Yukarıdaki maddelere dikkat ettiğiniz zaman Lazer epilasyon güvenilir bir yöntemdir.
Antalya Lazer Epilasyon uygulamalarında Antalya Güzellik Merkezi olarak siz değerli müşterilerimizin Antalya lazer epilasyon konusunda aklınıza takılan tüm soruları çözerek en etkili lazer epilasyon hizmetini almanızı sağlıyoruz. Antalya cilt bakımı, Antalya sir ağda hizmetlerimiz ile de sizlere en uygun fiyatlı Antalya lazer epilasyon işleminii ve diğer hizmetlerimizi sunmaktayız. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişim bölümünde bulunan numaralarımızdan ulaşmaktır.