Güzellik Salonumuzu ziyaret ettiniz ve yaptığımız uygulamalar, çalışanlarımız, güzellik salonumuz hakkında yazmak istedikleriniz var.. Lütfen bizimle paylaşın.. 

Mesajlar

Ayşe Demir
2197 gün 20 saat 56 dakika önce gönderildi.
Yaklaşık 2 ay önce arkadaşımın tavsiyesiyle duyduğum Tuana Güzellik Merkezi'ni ziyarete gittim ve karşılaştığım manzara gerçekten güzeldi. Temiz pırıl pırıl bir güzellik salonu ve güler yüzlü işlerinde uzman çalışanlar.. Teşekkür ediyorum.
Seda Kamber
2156 gün 4 saat 21 dakika önce gönderildi.
Arkadaşım Çiğdem tavsiye etmişti. Cilt bakımına geldim. Gerek uygulama, gerekse kullandığınız ürünler bakımından tüm endişelerim yok oldu. Başarılarınızın devamlılığını dilerim.
Asiye YILMAZ
2156 gün 4 saat 6 dakika önce gönderildi.
Ağda için yaklaşık bir yıldan beri temiz bir yer arıyordum. Buldum::))
Hatice Önal
2078 gün 2 saat 29 dakika önce gönderildi.
Kirpik Perması yaptırdım. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.
şahika
2071 gün 6 saat 54 dakika önce gönderildi.
Ağdaya geldim. tertemiz, ışıl ışıl bir yer. hemde fiyatı da uygun.. Tşk ettim.
Selda Özge
2071 gün 6 saat 51 dakika önce gönderildi.
Cildim yenilendi. 1,5 saatlik bir emeğe verdiğim para hiç gibi bir şeydi doğrusu. Teşekkürler Tuana...
Seda Sadan
2062 gün 4 saat 46 dakika önce gönderildi.
Kirpik Perması yaptırdım burda, çok güzel oldu ya.
usulkaide
1944 gün 5 saat 22 dakika önce gönderildi.
çok çok çok memnun kaldımmmmmmmmmmmmm. teşekkürlerrr
yasemin durak
1940 gün 7 saat 10 dakika önce gönderildi.
son bir yıldan beri müşterinizim ve özellikle ağdamı hep sizde yaptırıyorum. temiz ve güvenilirsiniz. herkes kendi işiyle ilgileniyor ve herkes kendi seviyesinde. allah bozmasın
hasibe ünal
1601 gün 5 saat 32 dakika önce gönderildi.
kirpik perması yaptırdım çok güzel oldu yaa. çok teşekkür ederim herkes çok beğendi bu küçük ama önemli ayrıntıyı.
necla
1473 gün 5 saat 40 dakika önce gönderildi.
Bir arkadaşım tavsiye etti ve sanırım tam zamanı. Randevu verir misiniz?
isimsiz
1425 gün 5 saat 19 dakika önce gönderildi.
henüz ikinci seansımı yaptım. valla niye yalan söyleyeyim, iki seansta bu başarı oranını beklemiyordum. rukiye hanım işinin ehli ve birikimli biri. çok memnun olduğumu belirtiyor, teşekkür ediyorum.
Suzi
1391 gün 8 saat 58 dakika önce gönderildi.
Ben çok memnunum, kıllarım bitmek üzere. Bayanların endişe etmeden gelebilecekleri güvenilir bir salon. Rukiye Hanım işinde uzman. Tavsiye ederim.
aslı
1275 gün 11 saat 57 dakika önce gönderildi.
saedece teşekkür etmek istiyorum. beni tüylerimden kurtardınız. :))
buket
1271 gün 8 saat 0 dakika önce gönderildi.
Rukiye abla mükemmel ilgileniyor korkuyla onyargiyla gidiyorsunuz ama sizi rahatlatiyor bilgisiyle davranislariyla herkesin rahatlıkla gidebileceği bir yer
Aynur
1238 gün 6 saat 19 dakika önce gönderildi.
kirpik perması yaptırdım çok güzel oldu kıvrık kıvrık lazere başlıycam
isimsiz
1140 gün 3 saat 37 dakika önce gönderildi.
İyi ki görüşmüşüm, eylül ayı da geldi. bir kaç güne gelip başlayacağım çünkü çok araştırdım ama burada karar kıldım.
Başak
1057 gün 2 saat 15 dakika önce gönderildi.
bir yakınımın tavsiyesi ile araştırma yapıyorum ve sitenize ulaştım yorumlardan etkilendim ve görüşmek için randevu istiyorum. tşk ederim şimdiden.
Özgü
1016 gün 3 saat 40 dakika önce gönderildi.
Sadece teşekkür etmek yeter mi bilmiyorum ama en azından bu siteye uğrayıp araştırma yapan kadınlara güvenle gelip her işlerini yaptırabileceklerini söyleyebilirim. İstenmeyen tüylerimden çok büyük ölçüde kurtuldum ve diğer güzellik işlerimi de artık burda yaptırıyorum. Çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.
......
999 gün 4 saat 36 dakika önce gönderildi.
komşumun tavsiyesi ile geldim. Üşenmedim dedeman tarafından buraya görüşmek için geldim ama geldiğim gibi de başladım. şimdi üçüncü seansım bitmiş bulunuyor ve belli bir azalma görüyorum kıllarımda. iyiki gelmişim ve 3-4 seans sonra beni mutsuz eden kıllarımdan kurtulacağımı düşünüyorum.
hicran
940 gün 1 saat 30 dakika önce gönderildi.
iyiki gelmişim, iyiki kararımı verip başlamışım epilasyona. şu anda çok rahatım. teşekkür ederim başka bir şey diyemiyorum.
sultan
917 gün 1 saat 25 dakika önce gönderildi.
Ne zamandan beri yazmayı düşünüyordum ve maalesef üşengeçlikten yazamıyordum. kesinlikle tavsiye ederim. 2 yıl önce tanıştığım bu salon beni tüylerimden kurtardı ve artık çok rahatım.
senem
896 gün 1 saat 4 dakika önce gönderildi.
yorumlar çok güzel ama emin olamıyorum bir türlü. biraz daha aydınlatıcı bilgi rica ediyorum sizden. mail adresime yazarsanız ona göre randevu alıcam. iyi çalışmalar.
tuba
866 gün 9 saat 8 dakika önce gönderildi.
merhaba benim çene bölgemde çok sayıda tüy var bir sene lazere gittim ama bi sonuç alamadım aksine daha çoğaldı sonuç alabileceğim bir merkez arıyorum ama korkuyorum lutfen bu merkeze gidip çene tüylerinden tamamen kurtulan var mı teşekkür ederim...
isimsiz.
864 gün 9 saat 7 dakika önce gönderildi.
canım sen bir git yüzyüze rukiye Hanım ile görüş. O sana neyin olacağını neyin olmayacağını bir güzel söyler.
hale
859 gün 6 saat 20 dakika önce gönderildi.
merhaba tuba hanım ben geçmiş zamanda yaklaşık 10 seans tüm vücut + yüz yaptırdım bitti sayılır ve çok memnun kaldım. ama size tavsiyem gidin bir görüşün, rukiye hanım size olabileceğini ya da olamayacağını cildinize bakarak söyler. sizin daha önce işlem görmüş olmanız sebebiyle daha sağlıklı bir bilgi almanız gerekir o yüzde bizzat görüşmenizde yarar var.
mehtap can
814 gün 1 saat 29 dakika önce gönderildi.
yorumları görünce farklı ne yazabilirim diye düşündüm pek bir şey bulamadım ama kısaca şunu söyleyebilirim personel az ama öz işlerinde uzmanlar.
emel kaya
777 gün 5 saat 37 dakika önce gönderildi.
yorumlar çok güzel ama ben çevremde duyduğum bazı olumsuzluklar için endişeleniyorum epilasyon konusunda. beni aydınlatırsanız memnun olurum. şimdiden teşekkür ederim.
------
707 gün 3 saat 37 dakika önce gönderildi.
bende sitenizden ulaşıp tereddütlerimle gelmiştim:) üç seans geçti ve epey kurtuldum tüylerimden. sonuca ulaşacağımızdan eminim. tereddütlere gerek yokmuş. teşekkür ederim özellikle rukiye hanıma.
ayşe
621 gün 6 saat 48 dakika önce gönderildi.
mütevazi ama işlerini iyi yapıyorlar. ben memnun kaldım.
hülya yavaş
580 gün 1 saat 35 dakika önce gönderildi.
Merhaba ben 3.seansı bitirdim daha şimdiden ciddi derecede azalma var ve çok memnunum.Çok araştırdım doğru adresi 4ay önce buldum TUANA :)
huriye
552 gün 4 saat 4 dakika önce gönderildi.
araştırarak geldim görüştüm ve ikna oldum. güzellikle ilgili güvenebileceğim bir yer.
guler
481 gün 7 saat 4 dakika önce gönderildi.
heryerde böyle işlerine saygılı emekçi insanları bulmak kolay olmuyor. Yani çözüme odaklı bir salon ve çalışanlar da güllük bölgesine göre farklılar. salon politikasından olacak ki hem resmi hem sıcakkanlılar. benim değerlendirmem böyle. teşekkür ederim.
derya kalabık
351 gün 5 saat 14 dakika önce gönderildi.
kızlar kendinizi tuanaya bırakın, gerisini onlar halleder.bu kadar.
Sare
351 gün 5 saat 0 dakika önce gönderildi.
üç ay oldu başladı ben kıllar gidiyo güzel. mutluoldu.
........
351 gün 4 saat 56 dakika önce gönderildi.
güllükte tuana ilk sayılır güzellik salonu olarak. sonrasında bir sürü güzellik salonu açıldı o bölgede ama bence yine de en iyisi tuanadır. neden mi? çünkü güvenilirdir ve işlerini iyi yapıyorlar.
gülçin
350 gün 3 saat 44 dakika önce gönderildi.
arkadaşlarım tavsiye etti en yakın zamanda gelicem kıl sorunumun çözülmesini istiyorum.
Zeynep Keklik
329 gün 2 saat 32 dakika önce gönderildi.
2014 te internette buldum. iki yıl aradan sonra bugün tekrar gittim.Rukiye hanımın ilgisi tatlılığı kibarlığı hala aynı :) Kendisine ve tüm Tuana ailesine teşekkür ederim.
Fatmacan
238 gün 6 saat 13 dakika önce gönderildi.
kıllarımdan kurtulmak istiyorum çok araştırdım çevremden sizi tavsiye ettiler yakın zamanda görüşmeye gelmek için randevu istiyorum.
seda akman
202 gün 4 saat 57 dakika önce gönderildi.
şöyle dersem daha net anlaşılırım sanırım. geçen yıl bu zamanlarım ile şimdiyi karşılaştıracak olursam yüzdeyüz şimdi daha mutluyum. çünkü kıllarımdan kurtuldum ve bu rukiye hanımın bana uyguladığı lazer epilasyon sayesinde oldu. gerek tecrübesi, gerek müşterisini takibi ve ilgisi, gerek güleryüzlülüğü ile insanı rahatlatan, güveni artıran vizyonu ile işinin tam ehli diyebilirim. özellikle bayanlara duyurmak istiyorum . gelin tanışın, görüşün, öğrenin ve başlayın. çözüm net yani...
Ebru Tandoğan
199 gün 3 saat 50 dakika önce gönderildi.
lazer epilasyon araştırması yapmıştım uzun bir süre ve komşumun tavsiyesi ile gelmiştim tuanaya. sonuç alıncaya kadar bekleyip öyle yazmak istedim. şimdi tüylerimden kurtulmuş ve mutlu bir kadınım:)) bütün kadınlara tavsiyemdir. gözükapalı gelin ve kendinizi rukiye hanıma bırakın....
zeynep adıgüzel
188 gün 6 saat 30 dakika önce gönderildi.
öyle uğraşmayın başka yerlere falan düşümeden gelin rukiye hanım lazer epilasyon konusunda tereddütsüz sizi mutlu edecektir.
Fatma Güler
166 gün 10 saat 52 dakika önce gönderildi.
çevremdeki arkadaşlarımdan üç kişi de tavsiye etti. onlar gelyorlarmış ve kıl , tüy bir şey kalmamış vücutlarında. bende onların referansıyla geldim, üç seans yaptık şimdiye kadar ve gayet memnunum. iyiki gelmişim ve kıllarımdan kurtulacağım için mutluyum. rukiye hanıma çok teşekkür ederim ilgisi ve emeği için.
Şükran Ayışık
156 gün 3 saat 39 dakika önce gönderildi.
ilk epilasyon seansıma geldim dün. sağolsun Rukiye Hanım gerekli ilgiyi gösterip bilgi verdi ve hemen başladım. hayırlısıyla bitireceğim kıllarımı.
ayşe
93 gün 4 saat 6 dakika önce gönderildi.
kızlar epilasyonumu, ciltbakımımı, kirpik permamı burda yaptırıyorum. rukiye hanımla tanışmanızı öneririm. ben çok ama çok memnunum. endişem, korkum vs olmadan geliyorum ve huzurlu bir şekilde çıkıyorum. kesinlikle gelin çekinmeden sonra da bana teşekkür yazmayı unutmayın:))
duygu özmen
31 gün 8 saat 13 dakika önce gönderildi.
lazer epilasyonla ilgili araştırma yaparken rastlayıp önce telden arayıp bilgi aldım.sonra ziyarte edip yüzyüze görüştüm.tuana güzellik Rukiye hanım görüştüğüm 5. merkezdi.rukiye hanımla görüştükten sonra görüşmek istediğim diğer 4 merkezle daha görüşüp karar vereceğimi söyleyerek ayrıldım.dışarı çıktığım da başka bir yerle daha görüşmek istemediğimi farkettim.ve Rukiye hanımı rayıp başlamak istediğimi söyledim ve randevu oluşturdum.şu an 3. seansım uygulandı.samimiyeti ve profesyonelliğiyle Rukiye hanıö iyi ki sizi tanıdım teşekkürler..
nuraygöcek
31 gün 8 saat 6 dakika önce gönderildi.
arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım benim için sonuç almış biri önemliydi.ve şimdi bende iki öğretmen arkadaşımı tanıştırdım.rukiye abla özverili ve güleryüzlülüğüyle bazen bir abla bazen akıl danıştığım bir dost ve tabi ki en güzel güzellk uzmanımız teşekkürler ablacım seni çok seviyorz

Yeni Mesaj Gönder
 • Ziyaretçi Defteri

  nuraygöcek : arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım benim için sonuç almış biri önemliydi.ve şimdi bende iki öğretmen arkadaşımı tanıştırdım.rukiye abla özverili ve güleryüzlülüğüyle bazen bir abla bazen akıl danıştığım bir dost ve tabi ki en güzel güzellk uzmanımız teşekkürler ablacım seni çok seviyorz

  duygu özmen : lazer epilasyonla ilgili araştırma yaparken rastlayıp önce telden arayıp bilgi aldım.sonra ziyarte edip yüzyüze görüştüm.tuana güzellik Rukiye hanım görüştüğüm 5. merkezdi.rukiye hanımla görüştükten sonra görüşmek istediğim diğer 4 merkezle daha görüşüp karar vereceğimi söyleyerek ayrıldım.dışarı çıktığım da başka bir yerle daha görüşmek istemediğimi farkettim.ve Rukiye hanımı rayıp başlamak istediğimi söyledim ve randevu oluşturdum.şu an 3. seansım uygulandı.samimiyeti ve profesyonelliğiyle Rukiye hanıö iyi ki sizi tanıdım teşekkürler..

  ayşe : kızlar epilasyonumu, ciltbakımımı, kirpik permamı burda yaptırıyorum. rukiye hanımla tanışmanızı öneririm. ben çok ama çok memnunum. endişem, korkum vs olmadan geliyorum ve huzurlu bir şekilde çıkıyorum. kesinlikle gelin çekinmeden sonra da bana teşekkür yazmayı unutmayın:))

  Şükran Ayışık : ilk epilasyon seansıma geldim dün. sağolsun Rukiye Hanım gerekli ilgiyi gösterip bilgi verdi ve hemen başladım. hayırlısıyla bitireceğim kıllarımı.

  Fatma Güler : çevremdeki arkadaşlarımdan üç kişi de tavsiye etti. onlar gelyorlarmış ve kıl , tüy bir şey kalmamış vücutlarında. bende onların referansıyla geldim, üç seans yaptık şimdiye kadar ve gayet memnunum. iyiki gelmişim ve kıllarımdan kurtulacağım için mutluyum. rukiye hanıma çok teşekkür ederim ilgisi ve emeği için.

  zeynep adıgüzel : öyle uğraşmayın başka yerlere falan düşümeden gelin rukiye hanım lazer epilasyon konusunda tereddütsüz sizi mutlu edecektir.

  Ebru Tandoğan : lazer epilasyon araştırması yapmıştım uzun bir süre ve komşumun tavsiyesi ile gelmiştim tuanaya. sonuç alıncaya kadar bekleyip öyle yazmak istedim. şimdi tüylerimden kurtulmuş ve mutlu bir kadınım:)) bütün kadınlara tavsiyemdir. gözükapalı gelin ve kendinizi rukiye hanıma bırakın....

  seda akman : şöyle dersem daha net anlaşılırım sanırım. geçen yıl bu zamanlarım ile şimdiyi karşılaştıracak olursam yüzdeyüz şimdi daha mutluyum. çünkü kıllarımdan kurtuldum ve bu rukiye hanımın bana uyguladığı lazer epilasyon sayesinde oldu. gerek tecrübesi, gerek müşterisini takibi ve ilgisi, gerek güleryüzlülüğü ile insanı rahatlatan, güveni artıran vizyonu ile işinin tam ehli diyebilirim. özellikle bayanlara duyurmak istiyorum . gelin tanışın, görüşün, öğrenin ve başlayın. çözüm net yani...

  Fatmacan : kıllarımdan kurtulmak istiyorum çok araştırdım çevremden sizi tavsiye ettiler yakın zamanda görüşmeye gelmek için randevu istiyorum.

  Zeynep Keklik : 2014 te internette buldum. iki yıl aradan sonra bugün tekrar gittim.Rukiye hanımın ilgisi tatlılığı kibarlığı hala aynı :) Kendisine ve tüm Tuana ailesine teşekkür ederim.

  gülçin : arkadaşlarım tavsiye etti en yakın zamanda gelicem kıl sorunumun çözülmesini istiyorum.

  ........ : güllükte tuana ilk sayılır güzellik salonu olarak. sonrasında bir sürü güzellik salonu açıldı o bölgede ama bence yine de en iyisi tuanadır. neden mi? çünkü güvenilirdir ve işlerini iyi yapıyorlar.

  Sare : üç ay oldu başladı ben kıllar gidiyo güzel. mutluoldu.

  derya kalabık : kızlar kendinizi tuanaya bırakın, gerisini onlar halleder.bu kadar.

  guler : heryerde böyle işlerine saygılı emekçi insanları bulmak kolay olmuyor. Yani çözüme odaklı bir salon ve çalışanlar da güllük bölgesine göre farklılar. salon politikasından olacak ki hem resmi hem sıcakkanlılar. benim değerlendirmem böyle. teşekkür ederim.

  huriye : araştırarak geldim görüştüm ve ikna oldum. güzellikle ilgili güvenebileceğim bir yer.

  hülya yavaş : Merhaba ben 3.seansı bitirdim daha şimdiden ciddi derecede azalma var ve çok memnunum.Çok araştırdım doğru adresi 4ay önce buldum TUANA :)

  ayşe : mütevazi ama işlerini iyi yapıyorlar. ben memnun kaldım.

  ------ : bende sitenizden ulaşıp tereddütlerimle gelmiştim:) üç seans geçti ve epey kurtuldum tüylerimden. sonuca ulaşacağımızdan eminim. tereddütlere gerek yokmuş. teşekkür ederim özellikle rukiye hanıma.

  emel kaya : yorumlar çok güzel ama ben çevremde duyduğum bazı olumsuzluklar için endişeleniyorum epilasyon konusunda. beni aydınlatırsanız memnun olurum. şimdiden teşekkür ederim.

  mehtap can : yorumları görünce farklı ne yazabilirim diye düşündüm pek bir şey bulamadım ama kısaca şunu söyleyebilirim personel az ama öz işlerinde uzmanlar.

  hale : merhaba tuba hanım ben geçmiş zamanda yaklaşık 10 seans tüm vücut + yüz yaptırdım bitti sayılır ve çok memnun kaldım. ama size tavsiyem gidin bir görüşün, rukiye hanım size olabileceğini ya da olamayacağını cildinize bakarak söyler. sizin daha önce işlem görmüş olmanız sebebiyle daha sağlıklı bir bilgi almanız gerekir o yüzde bizzat görüşmenizde yarar var.

  isimsiz. : canım sen bir git yüzyüze rukiye Hanım ile görüş. O sana neyin olacağını neyin olmayacağını bir güzel söyler.

  tuba : merhaba benim çene bölgemde çok sayıda tüy var bir sene lazere gittim ama bi sonuç alamadım aksine daha çoğaldı sonuç alabileceğim bir merkez arıyorum ama korkuyorum lutfen bu merkeze gidip çene tüylerinden tamamen kurtulan var mı teşekkür ederim...

  senem : yorumlar çok güzel ama emin olamıyorum bir türlü. biraz daha aydınlatıcı bilgi rica ediyorum sizden. mail adresime yazarsanız ona göre randevu alıcam. iyi çalışmalar.

  sultan : Ne zamandan beri yazmayı düşünüyordum ve maalesef üşengeçlikten yazamıyordum. kesinlikle tavsiye ederim. 2 yıl önce tanıştığım bu salon beni tüylerimden kurtardı ve artık çok rahatım.

  hicran : iyiki gelmişim, iyiki kararımı verip başlamışım epilasyona. şu anda çok rahatım. teşekkür ederim başka bir şey diyemiyorum.

  ...... : komşumun tavsiyesi ile geldim. Üşenmedim dedeman tarafından buraya görüşmek için geldim ama geldiğim gibi de başladım. şimdi üçüncü seansım bitmiş bulunuyor ve belli bir azalma görüyorum kıllarımda. iyiki gelmişim ve 3-4 seans sonra beni mutsuz eden kıllarımdan kurtulacağımı düşünüyorum.

  Özgü : Sadece teşekkür etmek yeter mi bilmiyorum ama en azından bu siteye uğrayıp araştırma yapan kadınlara güvenle gelip her işlerini yaptırabileceklerini söyleyebilirim. İstenmeyen tüylerimden çok büyük ölçüde kurtuldum ve diğer güzellik işlerimi de artık burda yaptırıyorum. Çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.

  Başak : bir yakınımın tavsiyesi ile araştırma yapıyorum ve sitenize ulaştım yorumlardan etkilendim ve görüşmek için randevu istiyorum. tşk ederim şimdiden.

  isimsiz : İyi ki görüşmüşüm, eylül ayı da geldi. bir kaç güne gelip başlayacağım çünkü çok araştırdım ama burada karar kıldım.

  Aynur : kirpik perması yaptırdım çok güzel oldu kıvrık kıvrık lazere başlıycam

  buket : Rukiye abla mükemmel ilgileniyor korkuyla onyargiyla gidiyorsunuz ama sizi rahatlatiyor bilgisiyle davranislariyla herkesin rahatlıkla gidebileceği bir yer

  aslı : saedece teşekkür etmek istiyorum. beni tüylerimden kurtardınız. :))

  Suzi : Ben çok memnunum, kıllarım bitmek üzere. Bayanların endişe etmeden gelebilecekleri güvenilir bir salon. Rukiye Hanım işinde uzman. Tavsiye ederim.

  isimsiz : henüz ikinci seansımı yaptım. valla niye yalan söyleyeyim, iki seansta bu başarı oranını beklemiyordum. rukiye hanım işinin ehli ve birikimli biri. çok memnun olduğumu belirtiyor, teşekkür ediyorum.

  necla : Bir arkadaşım tavsiye etti ve sanırım tam zamanı. Randevu verir misiniz?

  hasibe ünal : kirpik perması yaptırdım çok güzel oldu yaa. çok teşekkür ederim herkes çok beğendi bu küçük ama önemli ayrıntıyı.

  yasemin durak : son bir yıldan beri müşterinizim ve özellikle ağdamı hep sizde yaptırıyorum. temiz ve güvenilirsiniz. herkes kendi işiyle ilgileniyor ve herkes kendi seviyesinde. allah bozmasın

  usulkaide : çok çok çok memnun kaldımmmmmmmmmmmmm. teşekkürlerrr

  Seda Sadan : Kirpik Perması yaptırdım burda, çok güzel oldu ya.

  Selda Özge : Cildim yenilendi. 1,5 saatlik bir emeğe verdiğim para hiç gibi bir şeydi doğrusu. Teşekkürler Tuana...

  şahika : Ağdaya geldim. tertemiz, ışıl ışıl bir yer. hemde fiyatı da uygun.. Tşk ettim.

  Hatice Önal : Kirpik Perması yaptırdım. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

  Asiye YILMAZ : Ağda için yaklaşık bir yıldan beri temiz bir yer arıyordum. Buldum::))

  Seda Kamber : Arkadaşım Çiğdem tavsiye etmişti. Cilt bakımına geldim. Gerek uygulama, gerekse kullandığınız ürünler bakımından tüm endişelerim yok oldu. Başarılarınızın devamlılığını dilerim.

  Ayşe Demir : Yaklaşık 2 ay önce arkadaşımın tavsiyesiyle duyduğum Tuana Güzellik Merkezi'ni ziyarete gittim ve karşılaştığım manzara gerçekten güzeldi. Temiz pırıl pırıl bir güzellik salonu ve güler yüzlü işlerinde uzman çalışanlar.. Teşekkür ediyorum.

 • İletişim

  Güllük Cad. Soytaş Ulukut İş Merkezi, No:10, Kat:3, D:11. Muratpaşa / ANTALYA (Osmanlı Kahvecisi Üstü)

  E-Mail : info@tuanaguzellikmerkezi.com

  Telefon : 0 546 261 32 61